fbpx

Fotografia Ślubna

chwytamy bratnie dusze na fotografiach.

Hej!

Captured Soulmates

To nasz kobiecy duet fotograficzny!

Kim jesteśmy?

 

 

 

Fajnymi, otwartymi i zabawnymi dziewczynami.
Co dwie fotografki, to nie jedna!
Obie kochamy podróże i łączy nas miłość do obrazu.
Mówią, że jesteśmy ambitne, kreatywne i szczerze oddane swojej pasji, którą odkryjecie w podróży po naszych Instagramowych galeriach.

O nas...

Jesteśmy młodymi kobietami, które połączyła pasja do fotografii. Obie fotografujemy, już kilka dobrych lat – solo. Spotkałyśmy się na rozdrożu karier zawodowych… Większość ludzi jednak traktuje pracę jako priorytet, dlatego postanowiłyśmy rzucić wszystko i postawić na naszą wspólną miłość do obrazu, rozpoczynając przygodę w duecie fotograficznym.

Żartujemy i uwielbiam z Wami rozmawiać. Kochamy popijać kawkę, chodzić na koncerty, oglądać seriale i podróżować. Jak każdy uwielbiamy wcinać coś dobrego i wprost uwielbiamy zwierzęta. Koty, psy, króliki i co ino!

Jak pracujemy?

Spokojnie, dyskretnie, ale z wielkim entuzjazmem! Staramy się wprowadzić luźną atmosferę i skracać dystans do minimum! Chcemy byście traktowali nas jak najlepszych znajomych, choć zachowujemy pełen profesjonalizm. Chłoniemy Wasze emocje i zdarza się, że się wzruszamy… Wyłapujemy sytuacje, które Wam zdarza się przegapić. Obserwujemy i śmiejemy się, zachowując zimną krew i zawsze służymy pomocną dłonią.

Na ogół kochamy poznawać ludzi i żyć po swojemu.
To jak, kiedy się widzimy na kawce/piwie/winie i opowiecie Waszą historię?

Przygotowania
Ceremonia

Przygotowania to właśnie idealny moment na rozpoczęcie Waszej Historii Ślubnej. Detale sukienki, starannie dobrane dodatki i te spojrzenia pełne wyczekiwania, a może i wzruszenia…

Ceremonia to niewątpliwe główny punkt całego wydarzenia. Staramy się po cichu uczestniczyć w tym pełnym wzruszenia momencie i chwytać go, żebyście po latach mogli wracać do tych fotografii. 

Zabawa
Plener

To największe wyzwanie dla fotografa, trzeba być szybkim, a my kochamy wyzwania! Emocje, entuzjazm i zabawa do białego rana, każdy gość weselny zapamięta ten ślub i każdy pojawi się na zdjęciach z reportażu! 

Plener jest dla Was, my biernie słuchamy i spełniamy Wasze marzenia! Morze, góry, a może kopalnia? Dla nas to zwięczenie całej historii. Te ujęcia idealnie sprawdzą się w ramce, czy w formie obrazu zawieszonego nad Waszym sypialnianym łóżkiem.

Co o nas mówicie?

"Bratnia dusza to ktoś, kto wyzwala w nas najlepsze uczucia. Bratnie dusze nie są doskonałe, jednak są doskonałe dla nas."​