fbpx

Fotografia Ślubna

chwytamy bratnie dusze na fotografiach.

Hej!

Captured Soulmates

To nasz kobiecy duet fotograficzny!

Kim jesteśmy?

 

 

 

Fajnymi, otwartymi i zabawnymi dziewczynami.
Co dwie fotografki, to nie jedna!
Obie kochamy podróże i łączy nas miłość do obrazu.
Mówią, że jesteśmy ambitne, kreatywne i szczerze oddane swojej pasji, którą odkryjecie w podróży po naszych Instagramowych galeriach.

O nas...

Jesteśmy młodymi kobietami, które połączyła pasja do fotografii. Obie fotografujemy, już kilka dobrych lat – solo. Spotkałyśmy się na rozdrożu karier zawodowych… Większość ludzi jednak traktuje pracę jako priorytet, dlatego postanowiłyśmy rzucić wszystko i postawić na naszą wspólną miłość do obrazu, rozpoczynając przygodę w duecie fotograficznym.

Żartujemy i uwielbiam z Wami rozmawiać. Kochamy popijać kawkę, chodzić na koncerty, oglądać seriale i podróżować. Jak każdy uwielbiamy wcinać coś dobrego i wprost uwielbiamy zwierzęta. Koty, psy, króliki i co ino!

Jak pracujemy?

Spokojnie, dyskretnie, ale z wielkim entuzjazmem! Staramy się wprowadzić luźną atmosferę i skracać dystans do minimum! Chcemy byście traktowali nas jak najlepszych znajomych, choć zachowujemy pełen profesjonalizm. Chłoniemy Wasze emocje i zdarza się, że się wzruszamy… Wyłapujemy sytuacje, które Wam zdarza się przegapić. Obserwujemy i śmiejemy się, zachowując zimną krew i zawsze służymy pomocną dłonią.

Na ogół kochamy poznawać ludzi i żyć po swojemu.
To jak, kiedy się widzimy na kawce/piwie/winie i opowiecie Waszą historię?

Przygotowania
Ceremonia

Przygotowania to właśnie idealny moment na rozpoczęcie Waszej Historii Ślubnej. Detale sukienki, starannie dobrane dodatki i te spojrzenia pełne wyczekiwania, a może i wzruszenia…

Ceremonia to niewątpliwe główny punkt całego wydarzenia. Staramy się po cichu uczestniczyć w tym pełnym wzruszenia momencie i chwytać go, żebyście po latach mogli wracać do tych fotografii. 

Zabawa
Plener

To największe wyzwanie dla fotografa, trzeba być szybkim, a my kochamy wyzwania! Emocje, entuzjazm i zabawa do białego rana, każdy gość weselny zapamięta ten ślub i każdy pojawi się na zdjęciach z reportażu! 

Plener jest dla Was, my biernie słuchamy i spełniamy Wasze marzenia! Morze, góry, a może kopalnia? Dla nas to zwięczenie całej historii. Te ujęcia idealnie sprawdzą się w ramce, czy w formie obrazu zawieszonego nad Waszym sypialnianym łóżkiem.

Sesja ślubna Energylandia

Co o nas mówicie?

Wspaniałe dziewczyny! Pełne ciepła i zrozumienia. Nie jestem “typową” Panną młodą i nie cierpię sztuczności i weselnego kiczu więc byłam wymagającą klientką. Dziewczyny z Captured Soulmates pomogły w tym, aby mój szczególny dzień został zapamiętany na zawsze. Zdjęcia są pełne profesjonalizmu i ciepła, dzięki czemu wspomnienia będą z nami na długo. Polecam z całego serca, kobiety znają się na rzeczy!

Klara

Ta niewidzialna nić łącząca ludzi nagle staje się widzialna. To jest fenomen tego duetu. Emocje, uczucia, spojrzenia, szepty i przede wszystkim miłość uchwycona miłością. Jestem zachwycona. Zdjęcia to nie zwykłe zdjęcia, a gdy otwieramy nasz album.. Czujemy tamten zapach powietrza jedyny w swoim rodzaju, dreszczyk emocji, który po tylu razach przewracania kart albumu powinien zaniknąć, a on wciąż jest i czujemy go na nowo. Niesamowite. Polecam z całego serca. Najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać!

Maria Anna

Jesteśmy zachwyceni !;))
Bardzo cieszymy się z wyboru tych cudownych dziewczyn Captured Soulmates ♡♡ Zdjecia cudowne, uchwycone nasze szczere i prawdziwe emocje, które widzi każdy przeglądając album 😉 Wspaniała współpraca, pełen profesjonalizm, a przy tym swoboda z jaką czułam się z mężem będąc na swoim weselu;) Uśmiechnięte i bardzo pozytywne z mnóstwem pomysłów i otwarte na wszelkie wyzwania jak np. plener w wymarzonym miejscu.. ♡
Pozdrawiamy i szczerze polecamy !;*

Dominika

"Bratnia dusza to ktoś, kto wyzwala w nas najlepsze uczucia. Bratnie dusze nie są doskonałe, jednak są doskonałe dla nas."​