Date

Marzena i Michał i ich sesja w pierwszą rocznicę ślubu!


Marzena i Michał-sesja w pierwszą rocznicę ślubu!

Ta dwójka dokładnie rok temu cieszyła się własnym przyjęciem weselnym, teraz gdy emocje już opadły, postanowili pielęgnować tradycję sesjami foto, by móc wspólnie tworzyć foto książki na pamiątkę. Młodzi, piękni, radośni, zakochani… Z niesamowitą charyzmą osóbki, zwyczajnie chce się pracować w zawodzie fotografa, by mieć szansę na poznawanie takich ludzi. 
Jeszcze bardziej niesamowity jest fakt, że wybrali nas z setki komentarzy na spotted, dla nas to wręcz niemożliwe, że padło na nas! Z tego miejsca jeszcze raz wielkie dzięki, wszystkim naszym żołnierzykom, którzy wiernie nas polecają, naprawdę czasem zastanawiamy się, czym sobie zasłużyłyśmy! 
Marzena i Michał mieli swoją wizję na tę sesję, my wiernie słuchałyśmy i dzielnie próbowałyśmy sprostać ich wysokim oczekiwaniom, a przy tym nie wyjść ze swojego stylu. 
Umówiliśmy się na sporą liczbę ujęć w formie elektronicznej, ale wyszło tyle pięknych zdjęć, że wysłałyśmy troszkę ponadto. Tylko nic nie mówcie znajomym fotografom, bo jak tak można wysyłać więcej plików niż ustalone i to bez kasowania za każde dodatkowe ujęcie. A no można! I w tym momencie naraziłyśmy się na publiczny licz, ojoj. 
Okej, foty gotowe, pora przesłać! I ten dreszcz przechodzący przez całe ciało. I milion wątpliwości, bo my jesteśmy zadowolone, ale co oni na to?
Aż tu wiadomość, że obejrzane, i super wyszło, bo każda stylizacja przyjęła oddzielny klimat i zastanawiają się już nad sesją zimową! I znowu chce się żyć!
Przed Wami wybrane kadry z rocznicowej sesji cudownej dwójki młodych ludzi Marzena i Michał i ostatnie promienie jesiennego słonka. Jesienne, swetrowo, cieplutko, kolorowo i w doborowych humorkach. Jak tu się z nich nie zakochać, jak inspirują sobą na każdym kroku! A tu tańczymy to, a tu mam własną firmę, a tu to, ale wszystkiego Wam nie zdradzimy! Niestety nie miałyśmy czasu wyjść z naszą parą na kawkę, ale koniecznie musimy to nadrobić, a przy okazji zobaczymy jak wyszła ich fotoksiążka w całości zaprojektowana przez Marzenę, nie możemy się doczekać! 🙂 

Kochani! Z całego serca życzymy Wam jeszcze ze stu takich rocznic – i żebyście w każdą z nich mogli powiedzieć o sobie, że wciąż jesteście tak samo młodzi, tak samo piękni, tak samo radośni i tak samo zakochani!

Więcej
historii