Date

Plenerowy ślub cywilny Olgi i Tomasza

Ślub cywilny w plenerze – bajkowe wydarzenie

Przed Wami niezwykła historia miłosna Olgi i Tomasza oraz ich piękny ślub plenerowy. To jedno z bardziej fotogenicznych wydarzeń, jakie miałam okazję fotografować. Malownicze otoczenie natury, zamówiona słoneczna pogoda i te przepiękne dekoracje w rustykalnym klimacie własnoręcznie przygotowane przez matkę chrzestną i samą świadkową Panny Młodej, czapki z głów! Naturalność i swoboda oraz dbałość o najmniejszy szczegół – tak zapamiętam to wydarzenie. Myślę, że wspólnie możemy podziękować wirusowi, że pokrzyżował młodym plany i cała uroczystość zamiast w restauracji odbyła się w zaciszu domu rodzinnego Panny Młodej.

Zieleń, mnóstwo kojącej zieleni zwłaszcza docenianej po okresie pandemii. Ogromny namiot dla gości, delikatna muzyka w tle, leniwe, bose spacery przy basenie. Jednym słowem-błogość. Dbałość o najmniejsze szczegóły i przede wszystkim luźną, rodzinną atmosferę.
Olga i Tomasz, którzy znają się już długo i dla których ślub i wesele miało być przede wszystkim dniem bez stresu, z pysznym jedzeniem i spędzonym w kameralnym gronie najbliższych przyjaciół i rodziny, doskonale wiedzieli, jak ma wyglądać ten dzień. Olga i Tomasz nie planowali ślubu z długoletnim wyprzedzeniem i na luzie potraktowali wszystkie przygotowania i to właśnie dlatego podczas ślubu nie mieli większych stresów, cieszyli się sobą, a w ich oczach widać było tylko miłość..

Już podczas przygotowań wszyscy cudownie się bawili, cieszyli się tymczasem delikatnej ekscytacji w bardzo zrelaksowanej formie.
Śluby plenerowe, zwłaszcza tak kameralne sprawiają, że atmosfera jest jedyna w swoim rodzaju.

Zobacz jaką historię stworzyliśmy dla Olgi i Tomasza.

Więcej
historii