fbpx

To był bardzo intensywny dzień, udało nam się nakręcić materiał na podziękowania oraz zrobić ujęcia do teledysku, a i zdjęcia narzeczeńskie.
To było nasze pierwsze spotkanie live, z Anią i Kamilem wcześniej widzieliśmy się tylko na Skype bo na stałe przebywają w Niemczech.
Świetna sprawa ta sesja narzeczeńska, można się poznać, utwierdzić w przekonaniu czy wybrany fotograf jest dla Ciebie i zobaczyć jak to jest przed obiektywem profesjonalisty.

Jesteśmy przeszczęśliwe, gdy wpadamy na takie pary jak Ania i Kamil. Ich wzrok, dotyk, te spojrzenia, pomiędzy nimi naprawdę iskrzy, tego nie da się odegrać. To jest lub tego nie ma, tutaj tego ewidentnie nie brakuje!

Przy okazji odpowiemy Wam dzisiaj na najczęściej zadawane pytana – SESJA NARZECZEŃSKA – JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ? 

Jedynymi rzeczami, które musisz zabrać na sesję narzeczeńską są uśmiechy i dobry humor. To, jak będą wyglądały wszystkie jej szczegóły zależy wyłącznie od Was. Możemy postawić na całkowity minimalizm, skupiając się wyłącznie na Was, ale możecie też zaszaleć w kreatywny sposób pokazując Wasze pasje, czy najbliższe Waszemu sercu istotki. Sesja z psem? Czemu nie!

Gdzie wykonać sesję narzeczeńska?

Las, polanka zapamiętana z dzieciństwa, ulubiona restauracja, a może park, w którym pierwszy raz na siebie wpadliście? Często wracamy z Wami do miejsc, w których odbyły się zaręczyny. To, jakie miejsce na sesję narzeczeńską wybierzecie, zależy wyłącznie od Was. Nie macie pomysłu a miejsce? My chętnie Wam podpowiemy, znamy ich całe mnóstwo!

Jak się ubrać na sesję narzeczeńską?

Podziurawione jeansy czy koszula i szpilki? Strój na sesję zdjęciową to zawsze kwestia problematyczna – każdy chce wyglądać przepięknie przed obiektywem. Wybór jest jednak nie jest taki trudny. Postawcie na ubrania które często nosicie i które lubicie.   Tylko w wygodnym i ulubiony, stroju poczujecie się naprawdę sobą. Stawiajcie na neutralne kolory – biele, czernie, szarości, biele.

Dlaczego warto wykonać sesję narzeczeńską?

Odpowiedzi na to pytanie zobaczycie na naszym YouTube, zapraszamy!

A tym czasem przechodzimy do meritum. Spójrzcie na tę piękną miłość Ani i Kamila.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *