fbpx

Sesja brzuszkowa lifestyle w plenerze Ania i Michał

Dzisiaj opowiemy Wam pewną grudniową historię, grudniową, ale ciepłą, romantyczną, przytulną i delikatną… Cudowną naturę, połączyliśmy z odrobiną świątecznego szaleństwa. Grudzień jest uważany za szary, zimny i ponury, a wcale taki nie musi być.
My grudzień bardzo lubimy i wykorzystujemy te wszystkie brązy i szarości, jakimi obdarzył nas w tym roku. Odrobinę żałujemy, że nie było śniegu! Jednak bożonarodzeniowy jarmark świąteczny w Gliwicach zastąpił nam śnieżek, skutecznie wprawiając w magię świąt.
W tym oto zaczarowanym plenerze, w Parku Szwajcaria, w toczeniu poszarzałych liści i przy zachodzie słońca spotkałyśmy się z Anią i Michałem. Były przytulasy, całusy i dużo śmiechu. Nasz model, nawet swteirdził, że ta sesja nie jest taka zła… 🙂 Gdy tylko słonko, schowało się za choryzontem ruszyliśmy na rynek, gdzie w towarzystwie światełek, karuzel powstały bajeczne kadry.
Zapraszamy na romantyczną brzuszkową sesję plenerową. Nasz fotograficzny duet słynie z tego, że uwielbiamy zatrzymywać na fotografiach uczucia. Niesamowicie wiele frajdy sprawiła nam sesja z Anią i Michałem. Czy może być coś piękniejszego niż szczęśliwi, przyszli rodzice, oczekujący na narodziny pierwszego dziecka?
Aniu, Michale, wszystkiego dobrego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *