Date

Romantyczny Ślub Edyty i Daniela oraz wesele na sali Biały Dom Paniówki + sesja poślubna w Krakowie

Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej pary. Z pewnością każdy z nas pragnie, aby ten dzień był niezapomniany i perfekcyjny. Dlatego też przygotowania do ślubu i wesela wymagają wiele pracy i zaangażowania. W dzisiejszych czasach organizacja ślubu i wesela to ogromne wyzwanie, ale z pomocą dobrego planowania, wybierania odpowiednich usługodawców można stworzyć niepowtarzalne wspomnienia, które zostaną z nami na zawsze.

Ceremonia Ślubna – Kościół w Stanowicach

Wspaniała uroczystość ślubna Edyty i Daniela odbyła się w pięknym Kościele w Stanowicach. Uczestniczyli w niej najbliżsi przyjaciele i rodzina. Dzięki przepięknej aranżacji kościoła, udekorowanego kwiatami z kwiaciarni Flider Gyszeft, cała ceremonia była niezwykle wzruszająca i romantyczna. Kościół w Stanowicach to miejsce, które od zawsze zachwyca swoją architekturą i urokiem. Edyta i Daniel wybrali właśnie ten kościół na miejsce swojego ślubu, aby ich wyjątkowy dzień mógł zostać jeszcze bardziej podkreślony.

Wesele na sali Biały Dom Paniówki

Po uroczystości ślubnej, Edyta i Daniel przenieśli się na salę weselną Biały Dom Paniówki. To miejsce to doskonały wybór dla par, które szukają pięknej sali, która zapewni im wygodę i komfort podczas świętowania.

Sala ta posiada wspaniałe wnętrza, które są eleganckie i stylowe. Znajduje się tam duży parkiet, na którym można swobodnie tańczyć, a także taras z którego można podziwiać malownicze krajobrazy. Ponadto, obsługa na sali jest bardzo profesjonalna i dba o każdy szczegół, dzięki czemu wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Całą imprezę poprowadził Dj Łukasz Gaszka. Jego muzyka była doskonale dopasowana do stylu wesela, a każdy utwór był świetnie dobrany, aby zachęcić gości do tańca. Podczas wesela Edyty i Daniela prowadził on wiele zabaw, które sprawiły, że wszyscy goście świetnie się bawili. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę.

Romantyczna Sesja Poślubna w Krakowie

Kilka dni później Edyta i Daniel zdecydowali się na sesję poślubną w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce – w Krakowie. Ta romantyczna i piękna sesja to doskonały sposób na uwiecznienie ich szczególnego dnia.

Kraków to miasto, które słynie z pięknych zabytków i klimatycznych uliczek. W tym miejscu można znaleźć mnóstwo pięknych i romantycznych miejsc, które idealnie nadają się na sesję fotograficzną. Przepiękne zabytki i romantyczne uliczki stworzyły idealne tło dla zdjęć, które na pewno będą przypominać Edycie i Danielowi o tym wyjątkowym dniu przez wiele lat.


SESJA POŚLUBNA KRAKÓW

Więcej
historii