Date

Sesja poślubna Ilony i Marcina w Gdańsku | Dlaczego warto zdecydować się na wyjazdową sesję poślubną?

Z Iloną i Marcinem poznaliśmy się na targach ślubnych w Krakowie i nawiązaliśmy taki dobry kontakt, że postanowili zatrudnić nas do fotografowania swojego ślubu. Efekty naszej pracy w tamtym dniu, możecie zobaczyć w innym poście, natomiast w tym chciałybyśmy podzielić się z wami historią z Ich sesji poślubnej, która odbyła się w Gdańsku i na której sporo się działo!

Bez przygód nie ma zabawy (i pracy fotografa…)

Sesja miała się odbyć w Gdańsku. Para zamówiła nam bilety na samolot i zorganizowała cały wyjazd w zaledwie kilka godzin od zapytania, o naszą dostępność. Oszalałyśmy ze szczęścia! W dniu wylotu pojawiłyśmy się na lotnisku z zapasem czasu, sprzętem i przede wszystkim dobrym humorem. Jednak po długim czasie oczekiwania na odprawę, otrzymałyśmy informację o opóźnieniu lotu o 5 godzin…

Zaczęłyśmy się stresować, ponieważ razem z Iloną i Marcinem umówiłyśmy się na sesję na plaży przy zachodzącym słońcu. Ilona wymalowana, wyczesana, a samolotu ni widu ni słychu… Skontaktowałyśmy się z parą i powiadomiłyśmy o tym małym problemie, a później pozostało nam tylko czekać. Na szczęście udało nam się dotrzeć do Gdańska na czas i mogliśmy zacząć sesję.

Sesja poślubna w Gdańsku – Urocza Starówka i Złoty Zachód Słońca na Plaży

Rozpoczęliśmy od zdjęć na gdańskiej Starówce, na tle słynnego Żurawia, później kilka ujęć na tle różnych budynków z ciekawą architekturą, aż przeszliśmy się na plażę. Mimo chmur pogoda nam dopisała, a najważniejsze, że udało nam się uchwycić zachodzące słońce! Kadry, które pokazują prawdziwe, szczere emocje to te nasze ulubione. lona z Marcinem świetnie się bawili, pozując. Wieczorem udaliśmy się pod wręcz wyjętą z bajki karuzelę, gdzie wykonałyśmy klimatyczne zdjęcia, a następnie jeszcze kilka na tle oświetlonego diabelskiego młyna.

Dlaczego warto wybrać sesję wyjazdową na sesję poślubną?

Słysząc słowa “sesja poślubna” przychodzą nam do głowy różnorakie pomysły – od tych robionych na polu pośród kwiatów, na zamku, w lesie czy parku, a nawet w studiu. Jednak Wasze zdjęcia wcale nie muszą być takie same jak innych. Planujecie wycieczkę po ślubie, a może dłuższe lub krótsze wakacje? To świetna okazja do zorganizowania sobie takiej sesji. Nieważne jakie miejsce, kraj czy zakątek świata postanowicie sobie wybrać – chętnie się tam wybierzemy! 

Mamy dusze podróżników, więc łączenie pracy ze zwiedzaniem pięknych miejsc jest dla nas idealne.

Wy natomiast, oprócz wypoczynku nad błękitną wodą czy pośród drzew, otrzymacie unikatowe i jedyne takie, wyjątkowe kadry. Wystarczy, że zabierzecie ze sobą wybrane stylizacje, akcesoria i co najważniejsze – dobry humor i piękny uśmiech, a y postaramy się zrobić co w naszej mocy, aby była to dla was wyjątkowa przygoda i niezwykła pamiątka na długie lata.

Gorąco zachęcamy do sprawienia sobie wyjazdowej sesji poślubnej, a z pewnością nie będziecie zawiedzeni jej efektami! Zobaczcie, jak ta sesja przebiegała na naszym YT!

Zapraszamy do przejrzenia galerii z sesji poślubnej Ilony i Marcina ❤️

Więcej
historii