Date

Ślub i Wesele we Flamingu w Mysłowicach – Kasia i Bartek

KASIA I BARTEK I PEWIEN PAŹDZIERNIKOWY DZIEŃ, ICH ZAŚLUBIN.

Na ślub Kasi i Bartka jechałyśmy z wypiekami na twarzy i spoconymi dłońmi. Widziałyśmy, że będą nam towarzyszyć ludzie z Wedding Art Studio za kamerami. Słuchajcie, Kasia to jest siostra fotografki – Anety ze wspomnianego teamu. Jak się teraz okazuje podołałyśmy, a towarzyszący nam stres był motywujący. Wiedziałyśmy, że będzie pięknie zanim jeszcze dotarłyśmy na miejsce. Nie mogło więc być inaczej. Kasia i Bartek wyglądali niczym wyjęci z rustykalnej opowieści. Eleganccy,  z nutką finezji stworzyli wokół siebie magiczną aurę, ale nadal niezwykle ciepłą, szczerą i radosną atmosferę.

ŚLUB KOŚCIELNY W MYŁOWICACH

Ceremonia miała miejsce w Parafii Matki Boskiej Bolesnej w Mysłowicach. Beczkowe sklepienie pokryte mozaiką, zapierają dech w piersiach. Dwie ogromne figury Matki Boskiej i Chrystusa, do tego drewno i cegła, które dały poczucie surowości i ciepła jednocześnie.
Ze wzruszeniem i dumą, do Ołtarza prowadził Kasię jej tata. Takie momenty są dla nas zawsze bardzo wzruszające. I mamy tę przewagę, że możemy je ujmować z dwóch perspektyw. Powiedzieli sobie tak z uśmiechem na twarzy, zresztą Pani Młoda, jak zobaczycie ma wręcz hollywoodzki uśmiech. Wyjście z kościółka, równie radosne, niespodzianka w postaci balonów i lecimy na salę.

PRZYJĘCIE WESELNE W RESTAURACJI FLAMING W MYSŁOWICACH.

Kasia i Bartek swoje przyjęcie zaplanowali w restauracji Flaming w Mysłowicach. To miejsce naszym zdaniem idealnie do nich pasowało, a przy akompaniamencie i oświetleniu Markowe Wesele – Wodzirej i Dj na Twoje wesele… oj nabrało jeszcze większej magii. A później to już toasty, życzenia, pierwsze i ostatnie tańce, także te magiczne bo ze świeczkami. Do tego wzruszające momenty, rozmowy i krótka sesja z najbliższej okolicy.
I tak w ten październikowy dzień nie zabrakło niczego i mamy nadzieję, że tak już pozostanie na zawsze. Dużo, dużo miłości, wytrwałości i samych cudownych chwil.
Fryzjerka: Roza Art
Wizażystka: Piękniejsza
Kwiaciarnia: Danmar w Myslowicach
Suknia: Salon Fasson w Paniowkach

Więcej
historii