Date

Jak przekonać swojego chłopaka, narzeczonego, męża do zrobienia wspólnej sesji zdjęciowej?

Jak przekonać swojego chłopaka, narzeczonego, męża do zrobienia wspólnej sesji zdjęciowej.


Chcesz mieć piękne zdjęcia, ale twojego partnera nie ma na pokładzie. Brzmi znajomo? Spraw, by udało się wykonać Waszą wspólną sesję zdjęciową dzięki tym sprytnym poradom.

Captured Soulmates-Wasz kobiecy duet fotograficzny
Niektórzy z nas uwielbiają robić zdjęcia, a inni nie mogą tego znieść. Ja uwielbiam być za obiektywem, coraz częściej pojawiam się też przed nim. Jak możecie się domyślić, mój chłopak nie bardzo. Ewentualnie mógłby być tym, który za aparatem stoi.

Kiedy zaproponowałam wspólną sesję zdjęciową, moja druga połowa była trochę ostrożna.
„W żadnym wypadku nie jestem chłopakiem z Instagrama i te całe „couplegoals” – usłyszałam.

Ja naprawdę chciałam móc uzupełnić ramki na ścianie naszymi wspólnymi zdjęciami.Jesteśmy razem od dziewięciu lat i nigdy nie mieliśmy razem fajnych zdjęć. To była, miałam wrażenie, jedyna szansa na zrobienie niesamowitych zdjęć, zwłaszcza że mam u boku tak utalentowaną wspólniczkę, jaką jest Karolcia.

Za moment przedstawię kilka wskazówek, w jaki sposób udało mi się zabrać Darka na plenerową sesję zdjęciową.
Fotograf też ma w tym swój udział. Karolina przypominała nam, że nie musimy się do niczego zmuszać i zapomnieliśmy, że nasza Karolcia ma w rękach aparat.
Tak wielu z nas po prostu nie wie, co zrobić, gdy aparat jest skierowana na nas. To może być naprawdę krępujące. Jest to często powód, dla którego nie mamy ochoty robić zdjęć. Tutaj również trzeba przypomnieć swojemu partnerowi, że sesja zdjęciowa nie musi być pozowana, niezręczna i napięta. To nie są takie ujęcia jak w szkole, uwierzcie!Fotograf musi stworzyć luźną atmosferę, tak żeby fotografowani czuli się zrelaksowali i mogli poudawać, że są tylko we dwoje.

Poświęć godzinkę swojego czasu lub trochę dłużej, jeśli jednak Twoje zdjęcia będą całkiem przyjemnie, tak, jak gdybyś był na zwykłym spacerze ze swoją drugą połówką i zapomnij, że jest tam z Wami fotograf.
Czas leci, gdy dobrze się bawisz.
Powiedz swojemu partnerowi, że to będzie szybka przygoda, zwłaszcza jeśli znajdzie w głowie przełącznik z napisem „baw się dobrze”. Jeśli to naprawdę problem wygospodarować trochę czasu, nasze sesje trwają już od 1 godziny, więc zarezerwuj właśnie taki pakiet!

Jeśli chodzi o koszt,
to ceny zaczynają się już od 350 zł.  Zdjęcia będą niesamowite! Fakt. To całkiem niewiele w budżecie kilkuletnim-bo przecież niełatwo będzie go przekonać na kolejną sesję… Kiedy myślisz o tym, ile czasu, wysiłku (i pieniędzy!) wydajasz na inne rzeczy, a zdjęcia są twoje na zawsze-ich wartość jest bezcenna.

Dodatkowo możesz spotkać nowych ludzi (którzy robią niesamowite zdjęcia) i którzy prawdopodobnie wymienią się z Tobą swoimi doświadczeniami. To jest tego warte.„Jest tego warte”.
Wasza dwójka również będzie bardzo szczęśliwa, że zdecydowała się na sesję zdjęciową, ponieważ selfie z odciętą połową twarzy i tylko odrobiną widoku, który chcemy uchwycić, zwyczajnie nie wystarczy, aby spojrzeć myślami wstecz.
Zdjęcia mogą wisieć w Twoim domu, możesz wysłać je do rodziny i przyjaciół, zrobić album i spojrzeć na niego w dowolnym momencie.
Wszyscy uważamy, że koszt jest niczym w porównaniu z wartością, jaką sesja Wam dostarczy.
To szansa na nawiązanie nowej przyjaźni. Wszyscy fotografowie tutaj na Śląsku są również naszymi przyjaciółmi. Rozmawiamy z nimi, oceniamy ich pracę i upewniamy się, że są to miłe osoby. Sprawiają, że Twoje sesje zdjęciowe są tak bliskie, że wydaje się, że masz nowego przyjaciela, który akurat robi fantastyczne zdjęcia.
Możesz zapytać ich o fajne miejsca do spacerów, imprez, a może pozwolą Ci poznać branżowe tajemnice!

Captured Soulmates-Wasz kobiecy duet fotograficzny ze Śląska.
Za kulisami z dziewczynami!Ładnie poproś.
Ja zwyczajnie „ładnie zapytałam”. To nic nie boli tylko pytacie z uśmiechem!
Jeśli sesja jest czymś, co Twój partner uznaje za naprawdę ważne dla Ciebie, to na pewno się na nią zgodzi. Możesz także pójść na kompromis i powiedzieć swojemu partnerowi, że może wybrać miejsce na kolację tej nocy lub zajęcie, które będzie chciał robić.
Plenerowa sesja zakochanych może być trochę denerwująca dla Ciebie lub twojego chłopaka, ale kiedy wejdziesz w groove i zdasz sobie sprawę z tego, jak zabawnie i łatwo jest, będziesz smutna, gdy się skończy.

Nasz duet fotograficzny, tutaj na Śląsku jest świetny w tworzeniu naturalnego i przyjemnego doświadczenia.
Zdjęcia zostają na całe życie, a sesja zdjęciowa to także fajny dodatek na przykład do weekendowych planów. Niektórzy nawet twierdzą, że stały się one główną atrakcją!

Wykorzystaj moje wskazówki, jak zaangażować swojego partnera na plenerową sesję zdjęciową. Będziesz tak szczęśliwa, że nalegałaś na, to gdy tylko zobaczysz swoje zdjęcia.

Więcej
historii