Date

Sesja Zakochanych – Świąteczny plener zdjęciowy na Jarmarku w Katowicach

Uwielbiamy sesje zakochanych!


Tak, zdecydowanie sesje zakochanych, narzeczonych, poślubne, brzuszkowe czy rodzinne kochamy najbardziej. Lubimy Was poznawać i słuchać tych magicznych historii jak się poznaliście, gdzie była wasza pierwsza randka albo po prostu jak dogadujecie sobie i nawzajem droczycie. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. To jest naprawdę słodkie!


Każda nasza para, która staje przed obiektywem, jest inna. Tym razem na sesje przywędrowali do nas Kinga i Bartek. Nie była to jednak taka 'zwykła’ sesja, ponieważ była to sesja tuż przed Świętami Bożego Narodzenia a odbyła się ona na jarmarku świątecznym w Katowicach! Było kolorowo, światełkowo no i meeega klimatycznie! No bo gdzie można było bardziej poczuć klimat świąt, skoro śniegu ani grama, jak nie na jarmarku!
Umówiliśmy się w samym centrum jarmarku. Kinga, jak to kobieta, była pierwsza, a jej druga połówka — Bartek – delikatnie się spóźnił. No ale tak to już bywa z tymi facetami, jak już w końcu kobieta wyrobi się na czas to facet musi się spóźnić.. Wracając do sesji.. Kinga i jej nietuzinkowa uroda dosłownie nas oczarowała! Nic tylko do telewizji z nią! Razem z Bartkiem naprawdę niesamowicie się dobrali. To jak ze sobą współgrali, każde spojrzenie, dotyk, uśmiech.. Pracując z takimi ludźmi, czujesz jak wielkie szczęście masz do ludzi. Nie musieliśmy się nawet porozumiewać słownie. Oni już wiedzieli jak mają się ustawić, co zrobić, gdzie popatrzeć. Może i nikt już nie żyje świętami i każdy żyje już w noworocznych postanowieniach to jednak bardzo chciałyśmy się podzielić jeszcze zdjęciami tej dwójki zakochańców. Mamy nadzieję, że zobaczycie te zdjęcia i umówicie się na taką jarmarkową sesję już na następne święta! 😀

Więcej
historii