Date

Sesja narzeczeńska pod palmiarnią Ala i Denis + Poradnik

To był bardzo intensywny dzień, udało nam się nakręcić materiał na podziękowania oraz zrobić ujęcia do teledysku, a także wykonać tę sesję narzeczeńską! Popołudnie mieliśmy zaplanowane na sesję narzeczeńską z Alą i Denisem, którą wcześniej zaplanowała świadkowa naszej Panny Młodej, bez jej wiedzy! Była to dla niej ogromna niespodzianka. Tyle wzruszeń i łez już naprawdę dawno nie widziałyśmy! Ogólnie rzecz biorąc plany na sesję były inne, miała być w palmiarni w Gliwicach, ale kolejka po bilety, aby wejść do środka nas pokonała. Miał być zachód słońca, a była największa ulewa, jaką mogłam sobie tylko wyobrazić. Może i sesja nie trwała zbyt długo, ale za to bardzo efektownie i z wielkim zaangażowaniem co pozwoliło nam złapać najpiękniejsze ujęcia mimo złych warunków atmosferycznych.

Swoją drogą to świetna sprawa ta sesja narzeczeńska, można się poznać, utwierdzić w przekonaniu czy wybrany fotograf jest dla Ciebie i zobaczyć jak to jest przed obiektywem profesjonalisty.

Jesteśmy prze szczęśliwe, gdy wpadamy na takie pary jak Ala i Denis. Ich wzrok, dotyk i te spojrzenia, pomiędzy nimi naprawdę iskrzy, tego nie da się odegrać. To jest lub tego nie ma, tutaj tego ewidentnie nie brakuje!

Przy okazji odpowiemy Wam dzisiaj na najczęściej zadawane pytana – SESJA NARZECZEŃSKA – JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ? 

Jedynymi rzeczami, które musisz zabrać na sesję narzeczeńską są uśmiechy i dobry humor. To, jak będą wyglądały wszystkie jej szczegóły zależy wyłącznie od Was. Możemy postawić na całkowity minimalizm, skupiając się wyłącznie na Was, ale możecie też zaszaleć w kreatywny sposób pokazując Wasze pasje, czy najbliższe Waszemu sercu istotki. Sesja z psem? Czemu nie!

Gdzie wykonać sesję narzeczeńska?

Las, polanka zapamiętana z dzieciństwa, ulubiona restauracja, a może park, w którym pierwszy raz na siebie wpadliście? Często wracamy z Wami do miejsc, w których odbyły się zaręczyny. To, jakie miejsce na sesję narzeczeńską wybierzecie, zależy wyłącznie od Was. Nie macie pomysłu a miejsce? My chętnie Wam podpowiemy, znamy ich całe mnóstwo!

Jak się ubrać na sesję narzeczeńską?

Podziurawione jeansy czy koszula i szpilki? Strój na sesję zdjęciową to zawsze kwestia problematyczna – każdy chce wyglądać przepięknie przed obiektywem. Wybór jest jednak nie jest taki trudny. Postawcie na ubrania, które często nosicie i które lubicie.   Tylko w wygodnym i ulubiony, stroju poczujecie się naprawdę sobą. Stawiajcie na neutralne kolory – biele, czernie, szarości, biele.

Dlaczego warto wykonać sesję narzeczeńską?

Odpowiedzi na to pytanie zobaczycie na naszym YouTube, zapraszamy!

A tym czasem przechodzimy do meritum. Spójrzcie na tę piękną miłość Ali i Denisa.

Więcej
historii