Date

Jedyne taki ślub i wesele Magdy i Dawida

Ślub w Parafii św. Jana Chrzciciela w Mikluszowicach oraz wesele w restauracji Szafrantu w Niepołomicach. Jak było? Kapitalnie, bajecznie, epicko! Piękna para młoda, prawdziwe uczucia, wspaniali goście… no i organizacyjne wszystko dopięte na ostatni guzik, ale zacznijmy od początku.

Magda i Dawid – bez nich, to wszystko zostałoby pozbawione sensu. Cudowni młodzi ludzie, w sercem na dłoni, ale i pełni życia do zabawy! To ich wspólne wybory sprawiły, że było całkowicie wyjątkowo. Magda napisała do nas na Instagramie prosto z Norwegii. I jak tu się spotkać, jak tu całe pandemiczne zamiesznie. No na skype! I od tego momentu, gdy zobaczyłyśmy te iskierki w kamerkach, zaagnażowanie w głosie, ale i śmieszki heheszki – jak to się mówi-od razu klikało. My chciałyśmy z nimi być w tym dniu, a oni wybrali takie fotografki, jak my. Formalności załatwione online, na umowie widniała parafia i szafrantu, wtedy jeszcze nieznane nam miejsca, jak później się okazało, połączenie wprost idealne, zupełnie jak oni.

Parafiia św. Jana Chrzciciela w Mikluszowicach

Józefiański kościół, która z oddali wyłania się ze względu na wysoką wieże. Kościół, którym można fascynować się ze względu na kunszt, dbałość o szczegół, zabytkowe relikwie, a nas złapała za serce biało-czarna posadzka.

Wesele w Szafrantu w Niepołomicach.

Według nas świetne miejsce, które dopasuje się do organizatora, a to niewątpliwy plus!  Szafrantu to wyjątkowe miejsce. Tworzona przez młodych i dla młodych. Jako wykonawcy miałyśmy okazję rozmawiać i korzystać z gościnności także p. menadżer, doceniamy, gdy dostajemy pomocna dłoń!

Na parkiecie o wszystkich dbał zespół młodych szalonych muzyków. Wesele w małopolskim bez kapeli? Nie ma szans, nawet, gdy Pan Młody jest DJ, choć Dawid zagrał także swojego seta. Klimat imprezy był niepowtarzalny, wszyscy spragnieni imprezy, tańcom nie było końca. Tacy goście to skarb!

Jak zorganizować najlepsze wesele w Małopolsce?

Na koniec nie możemy nie wspomnieć o innych wykonawcach, którzy także decydują o całym charakterze uroczystości i w tym przypadku spisali się na medal!

Magda wybrała suknię ślubną w salonie Carolina Prestige w Krakowie
podkreślającą jej kobiecą sylwetkę. Oj co to była za suknia… jedyna taka w całym sezonie 2020! Wszyscy byliśmy zdumieni. Fantastyczny make-up wykonała Agnieszka Górka, a o fryzurę zadbała Agnieszka Stokłosa. Magda wyglądała zjawiskowo, wielkie ukłony dla całego zespołu dbającego o jej wizerunek, w tym wyjątkowym dniu!


Magdo i Dawidzie, raz jeszcze wszystkiego najwspanialszego, dużo uśmiechu, pogody ducha i oby ta miłość pomiędzy Wami rosła i rosła… no i mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze sfotografować Wasz plener na norweskich fiordach!

Okejka to już, koniec tego pisu pisu, zapraszamy na to, co umiemy i lubimy najbardziej, foteczki!

Więcej
historii