Date

Świąteczna Sesja zakochanych na Jarmarku w Katowicach

Świąteczna Sesja zakochanych na Jarmarku w Katowicach. W tym roku poczułyśmy magię sesji zdjęciowych na Jarmarkach Świątecznych. Ta sesja akurat odbyła się w Katowicach. Zdecydowanie to będzie nasza coroczna tradycja i jeszcze zobaczymy się na Jarmarkach! Poczujcie tę magię, spędzimy wspólnie czas pośród kolorowych kramów, przepięknych ozdób świątecznych, lampek. W powietrzu unosić się będzie zapach grzańca, gorącej czekolady i żywej choinki. Na Jarmarkach można wykonać zarówno klimatyczną sesję rodzinną, kobiecą, czy sesję zakochanych, narzeczeńską, a i ślubna byłaby wspaniała. Spotkajmy się na rynku i chłońmy tę świąteczną atmosferę.Mamy dla Was tez kilka wskazówek, jak przygotować się na świąteczną sesję zdjęciową na jarmarku!

1. Bardzo ważne jest nie tylko nasze, ale także i Wasze zaangażowanie, no i oczywiście pozytywne nastawienie! Przed sesją koniecznie musimy dogadać wszelkie szczegóły, śmiało pytajcie, jeśli macie jakieś obawy. Musimy ustalić dogodną datę i czas, jaki możecie poświęcić na wspólną sesję!
2. Taka sesja trwa ok godzinki w godzinach wieczornych, okres zimowy. Trzeba pamiętać, by grubo się ubrać. Swetry, czapki oraz szaliki nie tylko nas ogrzeją, ale także fantastycznie wyglądają, pasują wręcz idealnie. Pamiętajcie, że jest Was dwoje, wasze stroje powinny ze sobą współgrać, a najważniejsze, żeby się nie gryzły. Możecie zapakować do torby dodatkowy szalik, czapkę, czy okrycie wierzchnie na przebranie. To, co możemy Wam zasugerować to kolory ziemi, czerwienie, biele, ciepłe odcienie żółtego, złoty i szarości.
3. Jak pozować? Kochamy naturalne kadry, więc przed sesją zwyczajnie nastawcie się na okazywanie sobie uczuć! Buziole w czółko, skroń, policzek, usta i szyję. Przytulasy i trzymacie się za ręce, są równie mile widziane. A kto bardziej wesoły i spontaniczny, porwie swoją dziewczynę na ręce, na barana! Uśmiechy, rozmowy i spotaniczność mile widziana.
Zostawiam was z ujęciami, które powstały na tegorocznym katowickim jarmarku świątecznym. 
 
Ola skontaktowała się z nami przez DM na Insta, warto nas obserwować, tam jesteśmy na „żywo” i to tam ujawniamy nasze najświeższe pomysły na sesję!

Ola & Thanasis i ich romantyczny spacer po katowickim jarmarku.

Więcej
historii