Date

Wesele w restauracji Stara Szwajcaria w Gliwicach – Asia i Paweł

Ślub w Parafii św. Nepomucena w Przyszowicach oraz wesele w restauracji Stara Szwajcaria w Gliwicach. Przecudowna para młoda, przepyszne jedzonko no i niesamowici goście, którzy totalnie dali czadu na parkiecie! Organizacyjnie wszystko było dopięte na ostatni guzik, ale zacznijmy od początku…

Asia i Paweł – bez nich, to wszystko nie miałoby sensu. Młodzi ludzie, o wielkim serduchu, piękni i pełni życia razem ze swoim cudownym psiakiem Nikosiem! To ich wspólne wybory sprawiły, że było całkowicie wyjątkowo. Asia znalazła nas na stronie Wesele z Klasą i już od pierwszej wiadomości poczuliśmy, że się dogadamy. Wiecie, jak to jest, gdy po pierwszej wiadomości już wiesz, że to Twój człowiek i nie było innej opcji-musiałyśmy sfotografować ich wyjątkowy dzień ślubu. No i stało się! Umówiliśmy się na spotkanie. Przegadaliśmy chyba z 2 godziny, wypiliśmy kawkę, dowiedzieliśmy się, jaka była ich historia poznania, jakie są ich zainteresowania. Podpisaliśmy umowę no i pozostało nam tylko czekać na ten dzień. Sala weselna Stara Szwajcaria w Gliwicach, całkiem niedaleko siedziby naszej firmy, z pięknym parkiem tuż obok sali. Już wtedy oczami wyobraźni widziałyśmy ich mini plener w dniu ślubu.

Parafiia św. Nepomucena w Przyszowicach

Klasyczny, jasny kościół, do którego pięknie wpadało nam światełko. Słońce tego dnia naprawdę  nam dopisało, mimo tego, że klimat był już mocno jesienny. Proste i delikatne przystrojenie białymi dodatkami dodał temu wnętrzu jeszcze więcej uroku.

Wesele w Restauracji Stara Szwajcaria w Gliwicach

Według nas świetne miejsce, usytuowane w bardzo malowniczym miejscu z pięknym parkiem tuż obok, gdzie można wykonać sesję fotograficzną w dniu ślubu. Stara Szwajcaria to naprawdę wyjątkowe miejsce na zorganizowanie wesela. Niezawodna i bardzo pomocna obsługa co jest na ogromny plus. Dbają o każdy najmniejszy szczegół, bardzo gościnni i zawsze do dogadania!

Na parkiecie o wszystkich zadbał Dj Kriss Dla młodych i dla trochę starszych wiekiem. Zagrał dla każdego ucha – spokojnie, ale też nie obyło się bez szalonych kawałków czy zabaw. Goście wręcz nie chcieli schodzić z parkietu. I to chyba najlepsza recenzja. Potrafił zabawić i zachęcić do tańca każdą duszę na sali. Nawet nam nóżka tupała w miejscu! To się nazywa idealne połączenie Dj i Wodzireja.

Jak zorganizować wyjątkowe wesele na Śląsku?

Na koniec musimy oczywiście wspomnieć o wszystkich innych usługodawcach. To oni decydują o całym charakterze uroczystości i tym razem wszyscy spisali się na medal!

Asia wybrała swoją wymarzoną suknię ślubną w salonie Edyta Mariage Salon Sukien Ślubnych

Miało być boho i skromnie.. jednakże jak tylko przymierzyła swoją “princeskę” powiedziała “TO JEST TO!” i my to bardzo potwierdzamy! Ta suknia była idealna dla Asi! Świetny make-up wykonała Anna Liszka Make up, nasza Panna Młoda wyglądała naprawdę zjawiskowo, wielkie ukłony dla całego zespołu dbającego o jej wizerunek, w tym wyjątkowym dniu! Koniecznie musimy wspomnieć jeszcze o biżuterii, ponieważ nie była to zwykła biżuteria ślubna… Kolczyki i pierścionek dostała od nieżyjącej już babci, którą kupiła, kiedy urodziła się jej wnuczka i była pod kolor oczu Joasi – z brązowym oczkiem. 

Joasiu i Pawle, chcemy jeszcze raz życzyć Wam wszystkiego, co tylko najlepsze na tym świecie, dużo miłości oczywiście, codziennie takiego uśmiechu jak na zdjęciach, gromadki dzieci (albo kolejnych cudownych beaglów <3 ) no i spełniajcie kolejne Wasze marzenia, całe życie przed Wami!

No dobra, nie chcemy już dłużej przynudzać tym pisaniem, zdjęcia wychodzą nam o wiele lepiej… Dlatego teraz zapraszamy już na miłosną historię zdjęciową Joasi i Pawła! ;*

Więcej
historii