Date

Naturalny Ślub Karoliny i Dawida Taaka Ryba Sumina

W tej historii opowiemy o dwójce bohaterów i właściwie trudno określić, który z nich jest ciekawszy. Ale i po co – i tak są najfajniejsi w duecie. Ona, Karolina, zakochana w nauce, przyszła Pani Profesor, a przy tym dusza towarzystwa. Dobrze, że u jej boku występuje on, partner in crime. I to nie byle jaki – Dawid to górnik z wielkim poczuciem humoru, uśmiech wymalowany na twarzy, widać, że byli tego dnia szczęśliwi. Jakie to szczęście, że najpierw trafili na siebie, a później – przed ołtarz. Oj tak, takiej historii nie powstydziłby się żaden pisarz.

Ślub w klimatycznym Kościółku Rzymskokatolickim pw. św. Michała Archanioła w Żernicy.

Ślub Karoliny i Dawida był dokładnie taki sam jak oni – ze stylem, ale i z uśmiechem na twarzy. Drewniany kościółek, koronki, długi welon i elegancki garnitur. Ktoś by powiedział: to tylko detale, ale my zdajemy sobie sprawę, że to właśnie takie szczegóły świadczą o tym, ile ta para włożyła serca w przygotowanie uroczystości. Powiedzieli sobie tak w pięknym stylu i zaprosili gości na przyjęcie w TAAKIEJ Rybie.

Naturalne wesele w restauracji Taaka Ryba w Suminie.

Goście weselni na pewno docenili wysiłek włożony w organizację tego przyjęcia-zachwytom, tańcom i wzruszeniom nie było końca. A taaka ryba-poza prześwietną, w naszej opinii, nazwom-zachwyca obejściem i swym charakterystycznym klimatem. Powiemy-nie ma drugiego takiego miejsca na Śląsku. Wyjątkowa atmosfera, świetna obsługa i przepyszne jedzonko. Na parkiecie królowali młodzi i to chwyta nas wyjątkowo za serducho- mogłyśmy się wykazać kadrami. Oni umieją się bawić, serio!

Jak zorganizować naturalny ślub na Śląsku?

Karolina wybrała suknię z salonu Anabelle, podkreślającą jej fenomenalną sylwetkę. Wisienkę w stylizacji odegrał przepiękny welon. O bukiet zadbała Ingrida Kotlorz z Nieborowic.
Fantastyczny make-up wykonała Olga Tuchalska, a fryzurę Radoslava Czesze.
Karolina wyglądała uroczo, wielkie ukłony dla całego zespołu dbającego o jej wizerunek, w tym wyjątkowym dniu.

Stylizacja Dawida pochodziła z salonu Pierre Cardin.

Uwagę także przykuł piękny i słodki stół oraz tort: Taaka Ryba, retauracja także zadbała o oprawę kwiatową na Sali, ukłony!

Z kolei o oprawę muzyczną zadbał Dj Dybicz

Karolino i Dawidzie, raz jeszcze wszystkiego najwspanialszego, dużo śmiechu, jeszcze więcej uporu w dążeniu do kolejnych celów i oby ta miłość pomiędzy Wami nigdy nie gasła!

My, jako ciche świadkowe uroczystości, przyglądałyśmy się rozwojowi wydarzeń tego wieczoru, a swoją relacją dzielimy się z Wami poniżej. Znacie ładniejsze happy endy?

Więcej
historii