Date

Niezwykle – rustykalny ślub i wesele Grety i Adriana

Ślub w Kościele św. Jakuba Apostoła w Więcławicach oraz wesele w rustykalnym folwarku Dworzyszcze Wola. Było tak, jakby na chwilę zatrzymał się czas. Zdala od zgiełku, w okolicznościach cudownej natury, wyjątkowe chwile, tylko oni – Greta i Adrian i ich najbliżsi. Muzyka, jedzenie, przestrzenie… Organizacyjne wszystko dopięte na ostatni guzik, ale od początku, od początku…

Greta i Adrian – niesamowici, młodzi ludzie, którzy wiedzą czego chcą. Z sercem na dłoni, nasze śmieszki, duszyczki sportowców. Jak się poznaliśmy? Zupełnie przypadkiem zostałyśmy zaproszone na Targi Ślubne w Krakowie. Po jednym ze ślubów w tych okolicach postanowiłyśmy przespać jedną noc w Krakowie i się wystawić. Tłumów nie było – maseczki, pandemia i wokoło sami fotografowie. W zasadzie stwierdziłyśmy, ze sztuka dla sztuki, aż pojawili się oni. Od słowa do słowa – oczekiwania takie, jakie my mamy do reportażu ślubnego… iii to nasi ludzie z Rybnika – szok i niedowierzanie – wszyscy wtedy zrozumieliśmy, że to chyba, jakieś siły wyższe. Minęło kilka dni – telefon – oni wybrali takie fotografki, jak my, a my nie mogłyśmy być bardziej szczęśliwe, słysząc tę rustykalną wizję. Formalności załatwione w studio – przy wspólnym oglądaniu albumików, na umowie widniała parafia i Dworzyszcze, wtedy juz nie mogłyśmy się doczekać, aż chwycimy aparaty w dłonie.

Kościół św. Jakuba Apostoła w Więcławicach

Zabytkowy rzymskokatolicki kościół parafialny. Kościół wraz z dzwonnicą i otoczeniem został wpisany do rejestru zabytków województwa małopolskiego, znajduje się także na Szlaku Architektury Drewnianej. Wyjątkowo piękne miejsce i niesamowita uroczystość, czytania dopasowane do naszej dwójki, uczestnictwo rodziców we mszy, symbol zapalania świecy. A na deser – porwał ją na ręce i dumnie niósł po czerwonym dywanie.

Rustykalne wesele w otoczeniu natury w Dworzyszcze Wola.

Dworzyszcze Wola to urokliwe gospodarstwo niedaleko Krakowa. Obiekt znajduje się w towarzystwie pól i łąk. Cegła, drewno oraz duże przeszkleniam, a wszystko to okalane cudownym ogrodem. Scena plenerowa z podestem oraz altana – mają się czym pochwalić, a fotograf ma pole do popisu. Iii to niesamowite jedzenie. Z chęcią odwiedzimy to miejsce jeszcze nie jeden raz.

Jak zorganizować najlepsze wesele w Stodole?

Na koniec nie możemy nie wspomnieć o innych wykonawcach, którzy także decydują o charakterze całego wydarzenia i w tym przypadku spisali się na medal!

Greta wybrała suknię od Patricia Szlazko, podkreślającą rustykalny styl całej uroczystości. Oj co to była za suknia… jedyna taka w całym sezonie 2021! Zwiewna, kobieca, subtelna. Wisienkę w stylizacji odegrał naturalny wianek…. i całą kwiatową oprawą zajęła się Agnieszka Błaszczyk.
Fantastyczny make-up wykonała Klaudia Mendyk. Greta wyglądała uroczo, wielkie ukłony dla całego zespołu dbającego o jej wizerunek, w tym wyjątkowym dniu.
Stylizacja Adriana pochodziła z KRUK’s different zresztą na dwa dni przed nasz młody zszedł prawie na zawał ze względu na krawat, warto było o niego walczyć! Stylizacją brody zajął się Kruk Barbershop, o którym również nie można nie wspomnieć!

Uwagę także przykuły ozdobne tablice: Tablice na Twój ślub, papeteria: Greta Wilczek oraz piękny i słodki stół i tort: La Baguette

Skolei oprawę muzyczną zadbał zespól: The Night Kiss

Greto i Adrianie, raz jeszcze wszystkiego najwspanialszego, dużo śmiechu, jeszcze więcej uporu w dążeniu do kolejnych celów i oby ta miłość pomiędzy Wami nigdy nie gasła! Łajfo Greto kochaj swojego wariata Adriana ile masz tylko sił i odwrotnie – Adrianie nigdy nie pozwól by Greta zapomniała jak szalony jesteś! 🙂

Okejka to już, koniec tego pisarzenia, zapraszamy na to, co umiemy i lubimy najbardziej, REPO!

Więcej
historii