Date

Sesja poślubna w Londynie -Karolina i Szymon, czy to rozłam duetu Captured Soulmates?

Sesja poślubna w Londynie. Czy można znaleźć bratnią duszę w szkole fotograficznej i rozhulać fotograficzny biznes ślubny, studio fotograficzne, a przy tym wspólnie podróżować? Hell yeah!Tak właśnie jest z nami. Gdy los cancel-uje nam bilety do Londynu w pandemii, wracamy do realizacji podróży chwilę pooo czasie i przy okazji jeszcze troszkę po ślubie Karoliny i Szymona. Tym razem za aparatem Pauli, w samotności i z porządną dawką stresu za kołnierzem, ale to właśnie ta atmosfera, mam wrażenie-pozwoliła mi przeskoczyć samą siebie.

Czy oni zwariowali z miłości? Czy zaręczyli się nad morzem i 2 miesiące później tańczyliśmy na ich ślubie? Czy kochają się tak, że tracą głowę, robią milion głupich rzeczy naraz i czują nie tylko motyle w brzuchu, ale też wkurw na siebie, gdy coś nie idzie? Stary wkurwia starą i na odwrót, a jakby tak się przyjrzeć z dala-to raczej świata poza sobą nie widzą, noo. Poczuć takie morze emocji to jest coś, znacie z autopsji?

Karolina i Szymon, doskonale wiedzieli, jak chcą wyglądać w dniu ślubu i podczas sesji zdjęciowej, były oczekiwania iii realia zatłoczonego miasta. Obcierające buty, w środku pośrodku gdzieś piękne słońce i rzęsisty deszcz. Magia, magia miasta, którą odkrywaliśmy wspólnie. Były topowe miejscówki zatłoczone w opór i miejsca między pomiędzy gdzieś-Londyn z zupełnie innej strony. Chwyciliśmy klimatyczne ceglaste kamieniczki, Big Bena i London Eye, w samym centrum Londynu, miejsca bardzo turystycznie i typowe, zupełnie jak czerwone autobusy i budki telefoniczne.

Swoją drogą z tymi busami to zabawna historia. Stoimy pod jednym, próbujemy coś focić, bez tłumu wokoło. Szymon zapytał, czy ma włożyć te „buty padałki”, na co ja stanowczym głosem – „Nie, pierdol to, nie będzie tego widać”. Okazało się, że całemu temu dialogowi przysłuchiwał się kierowca autobusu i postanowił nam umożliwić wejście na pokład. Takie wsparcie w rodakach to my kochomy! Nothing Hill, a także miejsca mniej turystyczne i metro, w którym zgotowaliśmy kadry życia, poważnie.

Kiedy spełniasz marzenie o podróżach w pracy marzeń, lecisz na takiej adrenalinie, że kadry piętrzą się w głowię. Kiedy do tego, jesteś. z ludźmi, takimi samymi jak Ty, czujesz, że śnisz na jawie. Takie wyprawy to dla nas spełnienie i przyciągamy je jak magnes. Dlatego, dlatego… to pierwszy wpis z serii-sesja zagraniczna wykonana w 2k22.

Szkoda gadać, lepiej oglądać. 1,2,3… 60 top zdjęć i jeden gif.

Więcej
historii