Date

Tworzymy dla Was z miłości do druku fotoalbumy i fotoksiążki z Waszą historią ślubną!

Tworzymy dla Was z miłości do druku fotoalbumy i fotoksiążki z Waszą historią ślubną!

Wasze wspaniałe historie zwyczajnie wymagają niebanalnej oprawy, dlatego posiadamy w naszej ofercie stylowe fotoalbumy.
Przyciągają wzrok gości, gdy stoją na półce w dużym pokoju. Ucieszą oko podczas oglądania – i tak przez lata Wasz najcudowniejszy dzień z życia będzie na wyciągnięcie ręki! Wasze wspomnienia nie stracą koloru, ni kształtu, a emocje? Emocje pozostaną z Wami, jak w dniu, gdy patrzyliście na siebie przed ołtarzem.

Szeroki wybór opraw pozwala stworzyć album na różne okazje, dopasowany do wnętrza, czy klimatu i charakteru sesji. Każde dotknięcie okładki wywoła szczery uśmiech, zwłaszcza gdy dotkniesz aksamitnej oprawy. Tak między wierszami… aksamity to nasz faworyt! A dla tych bardziej praktycznych mamy wykwintne skórzane obicia, odporne na zabrudzenia. Sama radość!

Co musisz wiedzieć o naszych albumikach?
Formaty do wyboru:
30×20, 30×30, 40×30

Rodzaj kart:
– Sztywne, grube karty, jak na fotoalbum przystało!
– Cienkie, elastyczne kartki, jak na fotoksiążkę przystało!

Rodzaje obić:
-aksamitne
-skórzane
-tkaniny


Liczba rozkładówek – 10/15 w przypadku grubych kart oraz 20/30 w przypadku cienkich. 

Ale… to Wy decydujecie o kolorze obicia oraz jego strukturze, ilości zdjęć, a projekt przed ostateczną wysyłką do realizacji, ląduje u Was w wersji elektronicznej, bo tworzycie te albumy z nami! Chcesz zobaczyć nasz album na własne oczy? Zapraszamy na kawkę, by móc go dotknąć i zobaczyć, jak wspaniale prezentuje nasze prace! Mamy też wzorniki do wglądu, by łatwiej dobrać tkaninę i papier! 

My same popadłyśmy w zachwyt, posiadamy własne albumiki w domu, pięknie się prezentują na półeczkach. I stało się jak mantra, rok rocznie tworzymy dla siebie takie piękne pamiątki.

Zapraszamy na krótką fotorelację przeszczęsliwych fotografek, gdy w rękach trzymamy nasze niesamowite portfolio. A to wszystko, dzięki wspaniałemu wsparciu nphoto!
P.S. Konstrukcję, którą widzicie na zdjęciu to nasz autorski pomysł, wykonany przy wsparciu naszych najbliższych z kolei oprawą kwiatową zajęło się najlepsze flider geszeft! Polecamy z całego serduszka!

W każdym pakiecie na całodniowy reportaż ślubny nasze Pary Młode otrzymują od nas przepiękne pudełeczko z odbitkami oraz pendrivem. O tym, jak prezentuje się ostatecznie pudełeczko, napiszemy niebawem! A tymczasem zapraszamy do albumów…

Więcej
historii